2 142 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Рожевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |