663 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Підковдра | 1 (шт.) |
| Простирадло | 1 (шт.) |
| Наволочка | 2 (шт.) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 115 г/см3 |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип комплекту | Евро |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 215 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | Немає |
| Кишеня-підковдра | На ґудзиках |
| Кишеньки наволочки | Без застежки |