145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180018410 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 306 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Jetta, Passat, 100, Quattro, 80, Corrado, Golf, A6 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 184 мм |