166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180034610 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Peugeot, Opel, Mercedes-Benz, Citroen |
| Сумісність з моделлю | CLS, Zafira, C6, 300C, Zafira, Kadett, Pajero, Berlingo, C5, 407, SL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 153 мм |