162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180030610 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Scudo, Jumpy, Expert |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 147 мм |