162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180030110 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Acura, Peugeot, Opel, Citroen, BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, Vectra, Xsara Picasso, Xsara, Legend, 206 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 165 мм |