249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180029410 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407, Clubman, Jumpy, Expert, Scudo, C5 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 135 мм |