188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180025010 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 359 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, TT, Leon, Octavia, Bora, A3, Golf, Toledo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 185 мм |