223 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180023810 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 372 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Jetta, Cordoba, Octavia, Leon, Ibiza, Toledo, Altea, Golf, Caddy, Polo, Roomster, Fabia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |