260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA5496 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 211 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Tigra, Combo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 165 мм |