424 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA5397 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Fiat, Peugeot, Citroen, Opel, Lancia, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, 9-5, 607, Vectra, Xantia, Ulysse, C5 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |