275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA5350 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, B3, X3, Z4, 3, 400, 7-Series, #3, Roadster S |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 400, 7-Series, B3, Roadster S, X3, Z3, Z4 |