442 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA5108 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Opel, Volkswagen, BMW |
| Сумісність з моделлю | B10, X5, Passat, Z8, 7-Series, Superb, Frontera, B8, Roadster V8, B3, A4, D10, A6, Omega |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 214 мм |