496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA4524 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 311 мм |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Renault, Opel, Jeep, Plymouth |
| Сумісність з моделлю | 21, Trafic, Voyager, 20, Voyager / Grand Voyager, Cherokee, Fuego, Grand Voyager, Espace, Master, 25 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |