248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA4309 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Mazda, Ford, Opel, Subaru, Toyota, Nissan, Isuzu, LDV |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |