287 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3997 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Econovan, Accent, 929, e, 626 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |