387 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3399 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Audi, Porsche, Chevrolet, Seat, Volkswagen, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Niva, Polo, Granta, 100, Priora, Quattro, 112, 1.1, 240, 11, Transporter, Derby, XJ, 110, B 1000, 111 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |