273 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3373 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford, Opel, Jeep, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, CJ5, Karmann, Ascona, 132, Wrangler, Argenta, Kaefer, Escort, Golf, Orion, Scirocco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 133 мм |