496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3174B |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 200 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Solara, Samba, Matra Bagheera, Tagora, 106, BX, Murena, ZX, Horizon, Simca 1100, 405 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |