362 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3118 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 175 мм |
| Зовнішній діаметр | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Manta, Corsa, GT, Kadett, Ascona, Ibiza, Golf, Ronda |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |