808 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA3105 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 298 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Nissan, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Trade, H-1 / Starex, Transporter |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |