312 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA2718 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 156 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Lancia, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alto, Ritmo, Yugo, Fiorino, ALTO, 128, A 112, 127P |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |