863 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA11503 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Formentor, Scirocco, Fabia, Yeti, Passat, Touran, Superb, A3, Golf, Polo, Alhambra, Octavia, Leon, Ibiza, Toledo, Q3, Jetta, Beetle, A1, Tiguan, Caddy |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |