447 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA11100 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Polonez, 106, 607, BX, 406, Jumpy, Xantia, Ducato, Expert, Zeta, Ulysse, Scudo, 405, C5 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |