1 496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAK253 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 290 мм |
| Внутрішній діаметр | 67 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, Pajero, Liteace, Urvan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |