1 066 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA10700 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, D3, #3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, D3, X1 |