333 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA9942 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Ford, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, 500 C, MiTo, Grande Punto, Doblo, 500, Ypsilon, Palio, Fiorino, Linea |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 97 мм |