415 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA9711 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Eos, Scirocco, Yeti, Passat, Touran, Superb, A3, Golf, Alhambra, Octavia, Leon, Altea, Toledo, Q3, Jetta, TT, Beetle, Tiguan, Caddy |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |