480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA10418 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 493 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 508, DS3, C4, 308, C3, 5008, Clubman, 208, Berlingo, DS4, C5, Mini Clubvan, 3008, 2008, Partner |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 83 мм |