451 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA10416 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, Opel, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 408, 508, C4, 207, DS3, 308, 5008, Clubman, 208, RCZ, C5 Aircross, DS4, 3008, Grandland / Grandland X, C5, DS5 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |