514 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA9424 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, TT, Leon, Octavia, Bora, A3, Golf, Toledo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |