375 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA9329 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, MiTo, Grande Punto, Bravo, Doblo, Ypsilon, Stilo, 500l, Tipo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |