547 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA10280 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Toyota, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C2, C3, Fiesta, 307, 1007, C1, Xsara, 107, Fusion, 206 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |