576 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA10256 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 404 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, Leon, TT, Octavia, A3, Eos, Golf, Altea, Toledo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |