424 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA9015 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Octavia, Leon, Ibiza, Toledo, Bora, Golf, Caddy, Polo, Fabia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |