700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA8934 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 385 мм |
| Внутрішній діаметр | 121 мм |
| Зовнішній діаметр | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3, 75, #3, D3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 75, D3, Freelander, X3 |