420 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CA5827 |
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | США |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Mazda, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, TT, Leon, Octavia, Bora, A3, Golf, Toledo, MX-3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |