

367 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6326 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Pontiac, Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Celica, ES, Picnic, Camry, Trans Sport, Corolla, MR2, Corona |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |