

295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP6990 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Micra, Largus, Note, Clio, Logan, Sandero, Bluebird, Wind, Duster |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 182 мм |