

215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6339 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti, Renault, Subaru, Honda |
| Сумісність з моделлю | Sentra, Micra, X-Trail, Koleos, Note, Q60, QX70, 100NX, 300ZX, Legacy, Sunny, Almera, 200SX, Primera, Pulsar, Juke, Civic, FX |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |