

244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6245 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Clio, Spartana |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 88 мм |