

458 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6453 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 222 мм |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, Charmant, Tercel, Corolla |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |