

289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9490 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Dodge, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Routan, Caravan, Caravan, Voyager, Sebring |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |