

343 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9770 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Clio, Lodgy, Logan, Sandero, Dokker, Duster |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |