

290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9637 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Trevis, Cuore, CUORE |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |