

283 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9596 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 494 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Mini |
| Сумісність з моделлю | DS4, C3, DS3, 3008, C4, Mini Clubvan, 308, Clubman, 208, 508, Berlingo, 207, Partner, 5008, 2008 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 85 мм |