

310 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9760 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, Corsa, 308, C3, 208, C-Elysee, Crossland X / Crossland, C4 Cactus, 2008 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 121 мм |