

242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9407 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, Focus |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |