

241 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9740 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Saab, Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |