

368 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP9322 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Isuzu, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Eclipse Cross, ASX, Lancer, D-Max, 4007, C-Crosser, Outlander, D-MAX, Pajero Sport, Fullback, 4008 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 200 мм |